22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Вечір відпочинку до Дня Святого Валентина; Пройшов  один із самих яскравих та бажаних для студентів конкурс «Міс та містер коледжу». Для учасників це не тільки свято краси, а й можливість показати свої таланти, а для глядачів – отримати задоволення від пісень, танців, кмітливості та акторської майстерності студентів коледжу.

5 пар у боротьбі за право носити титул «Міс та містер коледжу 2019» яскраво розпочали конкурсну програму; представили свої креативні відео-роботи та продемонстрували многогранність талантів у творчих номерах.

Ведучі конкурсу Альона Дрига та  Дмитрук Дмитро.

Вшанування героїв Небесної сотні та воїнів АТО;

     Минуло п’ять років від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди. Вся України і весь світ стали свідками холодної жорстокості катів і щирого, чистого, світлого, відчайдушного пориву повстанців. Людей з дерев’яними щитами, які гинули від снайперських куль професійних вбивць. Небесна сотня – найсвятіший образ новітньої України. І ми в вічному боргу перед пам’яттю героїв.

      19 лютого було проведено загальну класну годину вшанування полеглих за волю та незалежність України. Лунали скорботні пісні «Мамо, не плач», «Над землею тумани»,    під журавлину пісню  «Пливе кача», демонструвалися презентація «Пам'яті Героїв нашого коледжу», відео «На варті неба» та про 95-ту бригаду, ставилась літературна композиція «Героям Небесної сотні», показувалася карта АТО.

Учасники вшанували полеглих за європейське майбутнє держави хвилиною мовчання.

До свята  8 Березня «Жінка – майбутнього світу основа!».

Сьогодні в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний жіночий день. В Україні це свято традиційно дуже популярне і усе ще залишається вихідним днем, попри декомунізацію. Ми любимо це свято!